Biuro w prestiżowej lokalizacji

Lokalizacja firmowego biura ma ogromne znaczenie dla prestiżu przedsiębiorstwa. Wielkie koncerny zawsze starają się zajmować najbardziej prestiżowe adresy, choćby to miało się wiązać z kosmicznymi czynszami. To bez znaczenia, bo ten wydatek jak najbardziej się opłaca. Podnosi się bowiem znaczenie… Czytaj więcej..

Koniec roku na rynku nieruchomości handlowych

W trzecim kwartale 2013 roku rynek powierzchni handlowych powiększył się o około 53 tysiące m2. Zakończone zostało jedno centrum handlowe – Galeria Katowicka, i to właśnie ono zapewniło całą nową podaż w segmencie centrów handlowych. W trzecim kwartale całkowita podaż nowoczesnej powierzchni… Czytaj całość..

Polski rynek nieruchomości biurowych

Popyt na warszawskie biura jest bardzo wysoki, co wpływa również na rekordowe wyniki wolumenu przyszłej podaży. Najemcy są bardzo aktywni na rynku nieruchomości biurowych, tak samo jak deweloperzy. Ci oddali do użytku 94 tysiące metrów kwadratowych biur, w budowie jest 573 tysięcy m2. W ostatnim… Czytaj całość..

Rynek biurowy w Warszawie

W trzecim kwartale na stołecznym rynku biurowym w dalszym ciągu mieliśmy do czynienia ze wzrostem podaży oraz popytu na nowoczesne powierzchnie biurowe. Do użytku oddano sześć nowych projektów, dzięki którym warszawskie zasoby biurowe powiększyły się o ponad 97 tysięcy metrów kwadratowych. W… Czytaj całość..
Share