Ostatni moment na kupno mieszkania

Pomimo obniżek cen mieszkania wciąż są za drogie dla wielu Polaków, ale prawda jest taka, że właśnie w tej chwili są wręcz idealne warunki do podjęcia decyzji o kupnie swojego M. Po wielu miesiącach obniżek ceny nieruchomości zaczną w końcu piąć się w górę,…

Ile kosztują nieruchomości w Belgii?

W drugim kwartale tego roku belgijski rynek nieruchomości zanotował wyraźne wahania cenowe. Wartość mieszkań skoczyła do góry, ceny domów – wprost przeciwnie, potaniały. Dom w Belgii kosztuje przeciętnie 200 tysięcy euro. Na mieszkanie w tym kraju trzeba wydać średnio o dziesięć tysięcy euro… Czytaj całość..

Inwestorzy wybierają tureckie nieruchomości

Przez pierwsze sześć miesięcy tego roku zainteresowanie tureckim rynkiem nieruchomości było kilkukrotnie wyższe niż przed rokiem. W pierwszym półroczu 2012 roku inwestorzy z zagranicy zawarli 3100 transakcji, w tym roku było ich już 7145. Na celowniku inwestorów znalazły się przede wszystkim… Czytaj całość..

Kupno nieruchomości na Florydzie

Własny dom na Florydzie? Brzmi nieco egotycznie, ale wcale nie jest tak nieosiągalne, jak można by było sądzić. Po pierwsze, ceny nieruchomości na Florydzie znacząco spadły, po drugie – stan Floryda nie wymaga od zagranicznych inwestorów spełniania żadnych dodatkowych formalności. jedyne… Czytaj całość..
Share