Komfortowe noclegi w samym sercu Krakowa

Kraków… miasto, którego historia sięga IX w. naszej ery. Niegdyś stolica naszego kraju, kolebka polskiej kultury i miejsce ważnych wydarzeń historycznych, dziś miasto tłumnie odwiedzane przez turystów, artystów, ludzi biznesu i show biznesu. Ulice Krakowa tętnią życiem zarówno w dzień jak i w nocy… Czytaj więcej..

Ile dziś kosztują nieruchomości?

W sierpniu ceny ofertowe wzrosły o 0,4 procent względem poprzedniego miesiąca. Ceny transakcyjne także utrzymały się bez większych zmian, z wyjątkiem Poznania i Łodzi, gdzie odnotowano podwyżki rzędu 3,6 oraz 2,8 procent. Podwyżki mogą być efektem rosnącego popytu. Przybywa chętnych na zakup… Czytaj całość..

Sytuacja cenowa na mieszkaniowym rynku wtórnym

Średnia cena metra kwadratowego warszawskiego mieszkania spadła o około 300 złotych. Ceny nieruchomości na rynku wtórnym obniżyły się także we Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Odnotowano też podwyżki. Ceny transakcyjne są dzisiaj wyższe niż w poprzednich kwartałach między innymi w Krakowie, Gdyni i… Czytaj całość..

Czy warto ubezpieczyć dobytek?

Każdy właściciel samochodu zobligowany jest literą prawa do ubezpieczenia w ramach OC (odpowiedzialności cywilnej). Mimo że ta forma ubezpieczenia chroni przede wszystkim innych użytkowników dróg, to mało kto kwestionuje jego zasadność. Także coraz więcej właścicieli ubezpiecza swe pojazdy w ramach… Czytaj całość..
Share