Kredyty w MdM

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie udało się w wakacje zaprezentować ostateczne wersji programu Mieszkanie dla Młodych. Zmienione mają być limity dopłat oraz typ nieruchomości kwalifikujących się do programu. MdM miał obejmować wyłącznie mieszkania…

Krakowskie mieszkania z dopłatą

Do programu Mieszkanie dla Młodych wprowadzono niedawno nowe limity cenowe – dotychczasową stawkę podwyższono o 10 procent. Dla dużych miast to poważna zmiana, bo w ten sposób powiększy się liczba mieszkań, do których będą przyznawane dopłaty. W Krakowie nabywcy mieszkań nie mieli zbyt dużego… Czytaj całość..

MdM tylko dla mieszkań z rynku pierwotnego

Program Mieszkanie dla Młodych ma funkcjonować w latach 2014-2018. Według szacunków rządu, z dopłat w ramach programu skorzysta około 115 tysięcy kredytobiorców. MdM skierowany jest do osób młodych, pracujących, nieposiadających mieszkania na własność. Single i bezdzietne małżeństwa dostaną dopłatę… Czytaj całość..

Możliwości zakupowe Polaków

Im większa jest dysproporcja pomiędzy podażą a popytem, tym większe spadki cen nieruchomości. W Polsce popyt na mieszkania nieznacznie rośnie, ale nadpodaż ciągle jest wysoka. Zainteresowanie mieszkaniami wzrośnie, gdy poprawią się możliwości finansowe Polaków. A ostatnie dane są całkiem… Czytaj całość..
Share