Ceny mieszkań w Warszawie

Od kilkunastu miesięcy obserwowana jest w Warszawie stabilizacja cenowa. Średnia stawka to około 7200-7400 złotych za metr kwadratowy, ale w zależności od dzielnicy cena może od tej średniej mocno odbiegać. Najtańsze mieszkania tradycyjnie znajdziemy na Białołęce i Targówku – stawki zaczynają się… Czytaj więcej..

Cen nieruchomości w USA

Amerykanie oddalili od siebie widmo bańki spekulacyjnej na rynku nieruchomości. W czerwcu ceny domów i mieszkań podrożały o 8,1 procent, jednak można to uznać za postęp, ponieważ w 2013 roku w analogicznym okresie odnotowano wzrost o 13 proc. Zmiany są efektem wprowadzenia wyższego oprocentowania… Czytaj całość..

Stabilne ceny mieszkań

Ceny mieszkań weszły w fazę stabilizacji i za niedługi czas można się spodziewać pierwszych większych podwyżek. Przez ostatnie miesiące ceny transakcyjne były na bardzo zbliżonym poziomie, a największe podwyżki miały miejsce na rynku wrocławskim. Największy spadek cen zanotowano za to w Poznaniu,… Czytaj całość..

Nadchodzi stabilizacja cen mieszkań

Oferta rynku pierwotnego jest coraz skromniejsza, bo deweloperzy sprzedają więcej mieszkań przy jednoczesnym wstrzymaniu projektów budowlanych. Znikających z rynku lokali nie zastępują nowe, zmniejsza się więc presja na obniżki cen. Deweloperów cieszą najnowsze wyniki sprzedaży, bo tak dobrze… Czytaj całość..
Share